Podsumowanie roku 2018

Rok 2018 był dla gabinetu Pupil bardzo wyjątkowy. W dwanaście miesięcy dokonało się wiele zmian, które przyszedł czas podsumować. Nowa kadra lekarska, remont sklepiku i poczekalni to zaledwie początek listy. Mając na względzie komfort naszych czworonożnych pacjentów i ich właścicieli wybudowaliśmy nowoczesną i przestronną salę chirurgiczną oraz uruchomiliśmy laboratorium, dzięki czemu większość wyników uzyskujemy w zaledwie godzinę od pobrania krwi. Nasi pacjenci zyskali równocześnie pokój kroplówkowy, w którym w ciszy, cieple i komforcie mogą spędzić cały dzień gdy ich stan tego wymaga, będąc stale pod naszym nadzorem. Przez ostatnie miesiące wykonaliśmy kilkaset badań dodatkowych, takich jak: badania morfologiczne, biochemiczne, cytologiczne, histologiczne, badania USG jamy brzusznej oraz echokardiograficzne serca. Chcemy, aby nasi pacjenci mieli dostęp do jak najszerszego spektrum usług i nowoczesnego sprzętu, stąd za cel postawiliśmy sobie rozwój nas jako lekarzy i techników weterynarii oraz inwestycje w nowe urządzenia. Średnio raz w miesiącu uczestniczyliśmy w szkoleniach i konferencjach po to, by stale podnosić swoje kwalifikacje.

Czujemy się szczęśliwi i dumni, gdy widzimy pozytywny efekt naszej pracy, gdy po wielu, nieraz ciężkich zabiegach, zwierzę wraca do domu całe i zdrowe. Spędziliśmy na sali chirurgicznej wiele godzin. Nawet w Sylwestra ciężko było nam się z nią rozstać. Ostatnim zabiegiem roku 2018 było usunięcie liny z żołądka i jelit przeuroczej suni Szwajcarskiego psa pasterskiego. Zabieg przeszedł bez komplikacji, a pacjentka tydzień po zabiegu ma się bardzo dobrze.

Wszystko co robimy podnosząc standardy opieki robimy nie tylko dla realizacji własnych ambicji, ale przede wszystkim dla dobra naszych, a w zasadzie Państwa pupili. Gdy zwierzę jest chore, staramy się nim zaopiekować tak, jak byśmy chcieli, żeby potraktowano naszego zwierzaka.