Możesz przekazać darowiznę dla Fundacji "Serce dla Pupila"

Nr konta: 52 1910 1048 2116 6320 1461 0001

logo_serce_dla_pupila

Fundacja „Serce dla Pupila” pomaga ratować psie i kocie życia od 2014 roku. Stworzyły ją osoby o ogromnych sercach i wielkiej pasji. Leczymy. Socjalizujemy. Pokazujemy, że ludzie wcale nie są źli, ponieważ zwierzęta trafiające pod naszą opiekę to najczęściej zwierzęta skrzywdzone przez człowieka. Dzięki działaniom wolontariuszy jest to możliwe.

Zastanawiasz się nad adopcją zwierzaka? Przyjdź do nas! Wyprowadź kilka razy psa na spacer, pobaw się z kotem a później zdecydujesz czy chcesz zabrać go do domu ?

Nie kupuj - adoptuj!

Nasze działania są możliwe dzięki pomocy darczyńców, jest to nasze jedyne źródło finansowania. Jak możesz nam pomóc? Na wiele sposobów!

Przywieź do nas niepotrzebne ręczniki, koce, poduszki. W sklepie zoologicznym Pupil możesz nabyć zabawny kubek lub kości wędzone w domowej wędzarni, z których 100% kwoty jest przeznaczane na fundację. Pomyśl też o Nas przy rozliczeniu PIT i przekaż swój 1%. Każdy rodzaj pomocy jest ważny! Pomóż nam uszczęśliwić bezdomniaki!

Nie kupuj - adoptuj!

12410576_1030636090332107_1776697644592725560_n

Wolontariat

kot_krakow

Wolontariat w fundacji „Serce dla Pupila” to nic innego jak pomoc w opiece nad bezdomnymi zwierzętami, którymi fundacja się opiekuje i jednocześnie przygotowuje je do adopcji. Pracy jest bardzo dużo, dlatego zapraszamy do wolontariatu.

Jeśli kochasz zwierzęta, masz trochę czasu i ręce gotowe do pracy, to zapraszamy serdecznie do nas.

Na samym początku nawzajem się będziemy poznawać i wielu rzeczy się nauczysz. Najważniejsze jest jednak to, że praca ze zwierzętami przynosi dużo satysfakcji, a emocje jakie jej towarzyszą nie można z niczym porównać.

Dzięki dodatkowym chętnym uda nam się polepszyć los już pokrzywdzonych zwierząt.

Wolontariat wiąże się z wyprowadzaniem zwierząt, czesaniem, pielęgnacją kotów, udział w zbieraniu żywności dla bezdomnych zwierząt w supermarketach, albo innych akcjach dobroczynnych.

Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców na piśmie.