LOKOWANIE PRODUKTU

No dobra to gościliśmy w migawce DDTVN i „pobrylowalismy” ze zwierzorami…. to tera nic za darmo – wykorzystamy FAME i zrobimy ….. LOKOWANIE PRODUKTU:))))

No wiec:
Na migawce z moja skromną osobą ukryte są „produkty” do adopcji 🙂

– DZIADEK – nie dosłyszy toto, nie dowidzi, ale serce ma jak stąd do księżyca, a żołądek JESZCZE WIĘKSZY:) KILKA LAT JUZ CZEKA NA SWOJĄ SZANSE, WSZYSCY GO KOCHAJA, A NIKT GO NIE CHCE WZIĄĆ:( A tu nie dość, że chlopisko znane wszelkim naszym Klientom, to jeszcze gwiazdorzy w „telewizorze”:)to taki szaro biały…..

– SZARIK – DUZY WILCZASTY SZCZENIOR OK. 6 MIESIECY, przemrożony, zaglodzony, wrak psa – obecnie leczony – jeszcze ma prawdopodobnie młodzieńcze zapalenie stawów, więc dom (do wewnątrz) miłe widziany, A właściwie NIEZBEDNY. TO BĘDZIE KAWAL PSA, ale o jego stawy trzeba zadbać! Zresztą nie po to stał się naszym michalowickim celebrytą (A co!), żeby tera w budzie siedzial:)

TUJKA – lo matko, nikt nie wie ile ta „świnka wietnamska” ma lat:) naście to na pewno! Szersza niż dłuższa, ma chore serce, jest tak gruuuuba, że jak szczeka to odrazu ….. pierdzi z drugiej strony:) no cudak jakich malo:) taka mała, czarna na krótkich nóżkach, w sumie jakby głowę zamienić, to po przymrużeniu oka I w cieniu byłaby jak buldozek:)

SAM – biały w czarne łaty, bez jednej łapy (w niczym mu to nie przeszkadza), stary, wredny, niezbyt ładny, typ zabijaki;) ludzi uwielbia, suki też, koty też, ale do samców bywa wredny:) typowy męski typ:)

No dobra….. nie jest chyba że mną tak źle, bo w sumie z tej gromadki moje „prywatne psy” to tylko 2 sztuki, więc paczek do „Kobierzyna” nie trza mi wysylac:) jeśli ktoś chciałby dac dom jednemu z tych ….. naszych kochanych dziwakow-zapraszamy:) zdaję sobie sprawę, że każdy chce młodego, rasowego psiaka, ale może wśród Was są KREJZOLE takie jak ja, dla których każda Kudlata łapa to ogromna milosc:)

A…. jeszcze mi się o nogi coś otarlo….. to GRUBY (9 KILOWY KOT-DACHOWIEC) też wredota jakich mało, dooopę ma to większą niż serce, bo z miłością to u niego … wybiórczo:) kawał drania, ale też by się chciała ta bestia do kogoś przytulic:)

Pozdrawiam,

Przydlugo, ale kto mnie zna, wie że jak o zwierzętach, to mi się… gęba nie zamyka:)
Język- błędy celowe- nie wyzywać, nie hejtowac:)

I ruszać tyłki I serducha do adopcji:) jak nie u nas, to gdziekolwiek-byle zrobić coś fajnego!

Po autografy (psio/kocie zapraszamy do Fundacji) – A nuż wyjdziesz z jakimś futrem:))

A jeśli naprawdę nie możesz kogoś z naszych cudakow adoptować….. PROSIMY O 1%:))))